Home » Aktuality

Aktuality

 • Od září 2022 otevíráme komunitní školu
  Děti, které jsou na individuálním vzdělávání, získávají možnost chodit do komunitní školy, která nám právě vzniká pod rukama. Líbí se Vám myšlenka vzdělávání na čerstvém vzduchu a v respektujícím prostředí? Pak čtěte dál.
 • Hledáme průvodkyni/průvodce
  Máte pedagogické vzdělání nebo certifikát chůvy? Máte respektující přístup k dětem a jste rád/a venku za každého počasí? Pokud ano, pak je pro Vás nabídka vhodná!V případě zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme zpět. Budeme se těšit.
 • Volná místa na 2 až 4-denní docházku
  Přejete-li si pro své dítě respektující přístup, pobyt na čerstvém vzduchu, možnost učit se skrze přírodu a mnoho dalšího, přijďte na nezávaznou návštěvu, kde se můžete doptat na podrobnosti a vidět naše prostředí na vlastní oči. Přihláška na nezávaznou návštěvu Těšíme se na vás.
 • Hravé dopoledne pro rodiče s dětmi: Kuličky, chůze po laně, skákání gumy
  V pátek 17. 06. 2022 mezi 9. a 11. hodinou se setkáme v zázemí, kde budou nachystané letní hry oblíbené nejen mezi dětmi. Budeme si moci zahrát kuličky, nacházet rovnováhu na slackline (chůze po laně), či si zaskákat gumu. Těšíme se na poslední setkání v tomto školním roce.
 • Hravé dopoledne pro rodiče s dětmi: Pozorování hmyzu
  V pátek 27. 5. 2022 mezi 9. a 11. hodinou společně strávíme další příjemné setkání v přírodě. Tentokrát budeme pátrat po broučcích a dalším hmyzu, který se v našem okolí nachází, budeme jej pozorovat a zkoumat. Bezpečně pro obě strany.
 • Den lesních mateřských škol
  V úterý 3. 5. 2022 od 15:00 – 17:30 Přijďte s námi oslavit Den lesních mateřských škol a při té příležitosti si vyrobte loutku z přírodnin. Budeme se na Vás těšit.
 • Hravé dopoledne pro rodiče s dětmi: Čarodějnická stezka
  V pátek 29. 04. 2022 čase od 9 do 11 h. se sejdeme v našem lesním klubu, tentokrát společně oslavíme svátek čarodějnic. Děti jsou vítané v kostýmech, i bez nich.
 • Den otevřených dveří
  28.4.2022 9:00 -12:00 Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří. Seznámíte se se zázemím a dovíte se, jak to u nás chodí. Pro děti bude připraven program se šnečí tématikou. Čeká je tvarování šneka ze samotvrdnoucí hmoty, malování na ulity, tematická desková hra i svačinka. Na ukázku budeme mít i živého šneka, a to oblovku žravou.
 • Vynášení Morany
  Všichni jste srdečně zváni na rituál rozloučení se se zimou a přivítání jara. Doražte.

Comments are closed.