Home » Událost » Výprava do vesmíru

Výprava do vesmíru

Tábor HURÁ VEN výprava do vesmíru

Vítejte na Výpravě do vesmíru v Hostivici! Jsme připraveni vzít vaše děti na neuvěřitelnou kosmickou dovolenou, plnou her, zábavy a objevování.

Termín 12. – 16.8.2024
Pondělí – pátek 8:00 – 16:30
Děti ve věku: 5 – 10 let
Cena: 3690 Kč/ účastníka

Naše malé astronautky a astronauti ve věku 5-10 let se stanou tvůrci vlastních skafandrů a raket. Ano, s námi si mohou děti nejen zdobit své vesmírné obleky, ale také konstruovat a vypouštět své vlastní rakety do nekonečných hlubin vesmíru. A co víc, budou zkoumat tajemství vesmíru, prozkoumávat různé druhy kosmických hornin a učit se, co dělá astronauty tak odvážnými.

Každý den plný tvoření a her nám pomůže rozvinout naše dětské vědecké geny a týmovou spolupráci. Ať už jsou naše děti ve skafandrech nebo ve hrách, budou se učit spolupracovat a řešit problémy jako praví astronauti.

Takže pokud chcete, aby vaše dítě zažilo nezapomenutelnou dovolenou ve vesmíru plnou smíchu, přátelství a dobrodružství, neváhejte a připojte se k nám na Výpravě do vesmíru! Jsme si jisti, že se vaše děti, budou bavit!

Rezervace

Tato událost je plně obsazená. Můžete se přidat na seznam čekajících, pokud se uvolní místo, budete informováni e-mailem a budete mít možnost si místo rezervovat.

Na čekací listině zbývá 5 míst.

Můžete si zamluvit až 1 míst na čekací listině.

Prosím pamatujte, že máte 48 hodin/u/y od té doby co se místo uvolní. Po uvolnění místa budete kontaktováni e-mailem obratem.

Comments are closed.