Home » Událost » Příměšťák Indiánskou stezkou

Příměšťák Indiánskou stezkou

Přichystejte se na nezapomenutelné dobrodružství plné indiánského ducha!

Termín 29. 7. – 2.8.2024
Pondělí – pátek 8:00 – 16:30
Děti ve věku: (3)4 – 8 let (tříleté jako doprovod staršího sourozence nebo děti z LDK HURÁ VEN)
Cena: 3690 Kč/ účastníka

Naše pětidenní indiánská stezka přináší účastníkům jedinečnou příležitost prozkoumat bohatou historii a kulturu domorodých amerických kmenů. Každý den je plný vzrušujících aktivit, které nejen rozvíjejí dovednosti, ale také posilují týmovou práci a kreativitu.

Seznámíme se s indiánskými tradicemi a výrobíme si autentické šperky. Zkusíme vytvořit přístřešek a osvojíme si základní dovednosti přežití v přírodě. Objevíme indiánské umění, kde se účastníci naučí malovat indiánské symboly a vytvářet tradiční totemy.

Vrcholem dobrodružství, bude lesní výprava s použitím indiánských stopovacích dovedností a hledáním skrytého pokladu. Večer pak zakončíme slavnostním táborákem a vyprávěním indiánských legend. Na slavnostním zakončení si pak zatančíme a zazpíváme, účastníci si odnesou nejen zážitky ale i malou pozornost.

Přidejte se k nám na tuto nezapomenutelnou cestu po indiánské stezce plnou dobrodružství, objevování a přátelství!

Do komentáře k přihlášce nám můžete sdělit zda by dítko uvítalo možnost přespat ze čtvrtka na pátek v jurtě.

 

Rezervace

Tato událost je plně obsazená. Přidejte na seznam čekajících, pokud se uvolní místo, budete informováni e-mailem a budete mít možnost si místo rezervovat.

Je nám to líto. Na seznamu čekajících již nejsou žádná místa k dispozici. Prosím přijďte později, volné místo se může ještě objevit :-).

Comments are closed.