Home » Aktuality » Přijmeme LEKTORA/LEKTORKU

Přijmeme LEKTORA/LEKTORKU

LESNÍ KLUB HURÁ VEN v Hostivici přijme lektora/lektorku do svého týmu. Vítáme nové nápady a otevřený přístup. Nástup možný ihned. Zájemci pošlete životopis a motivační dopis na zdenka@hura-ven.cz.

 

Podmínky:
– odpovědný a spolehlivý přístup
– velikost úvazku podle dohody
– zkušenosti s LMŠ a pedagogické vzdělání výhodou, ale ne podmínkou
– pracovní doba: 8:00-17:00 hod.
– směny 8:00 – 14:30, 8:00 – 17:00, 11:00 – 17:00

 

 

Nabízíme:
–plat 120 Kč/hod.
–motivující a smysluplnou práci
–prostor pro nápady a spolutvoření organizace, která má chuť a zájem se rozvíjet
–stravování ve školce
–příspěvek na vzdělávání související s oborem

Co vás čeká

Stanete se součástí lektorského týmu lesní mateřské školy. Skupinu max. 15 dětí (ve věku 3-7 let) vedou vždy nejméně 2 lektoři, kteří se během týdne střídají. Náš lektorský tým tvoří 4 lektoři/lektorky. Školka je otevřená 8-17:00, směny plánujeme na měsíc dopředu, střídají je celodenní (8-17:00), ranní (8-14:30) a odpolední (11-17:00) směny. Většinu času trávíme v přírodě – dopoledne v lese u Litovického rybníka, odpoledne nejčastěji venku na pozemku školky – na naší přírodní zahradě. Zázemím je nám zateplená jurta vytápěná kamny na dřevo. Očekáváme od vás odpovědný a spolehlivý přístup – schopnost postarat se o potřeby dětí předškolního věku a připravit pro ně prostředí, ve kterém mohou poznávat svět a učit se o něm. Velmi důležitý je pro nás přístup založený na vzájemném respektu. Trestní bezúhonnost je pro nás podmínkou.

Jaké schopnosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste mít schopnost se učit – z nových zážitků a zkušeností, ale také vést vlastním příkladem – dělám opravdu to, co říkám. Základem je umět spolupracovat a domluvit se.

Výhodou bude, pokud budete umět

Den v lesní školce má rytmus daný pravidelnými rituály, časem na volnou hru i řízené činnosti – oceňujeme proto nápady, které můžete využít jako nabídku aktivit pro děti ve věku 3-7 let. Nevyžadujeme pedagogické vzdělání, ale oceňujeme pedagogické schopnosti. Předchozí zkušenosti s lesními mateřskými školami vnímáme jako výhodu.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme motivující a smysluplnou práci, v pohybu, v přírodě. Práci, která zaručuje osobní růst. Dáme prostor vašim nápadům a ceníme si rozmanitosti. Můžete spolutvářet své pracovní prostředí. Nabízíme stravování ve školce, příspěvek na vzdělávání související s oborem a mzdu 120 Kč/hod. Výše úvazku dle domluvy.

Comments are closed.