Home » Událost » Hravé dopoledne Den dětí

Hravé dopoledne Den dětí

Rádi vás přivítáme na Hravém dopoledni ke dni dětí, které se koná 2. 6. 2023 od 9:00 do 11:00 hodin! Přijďte ke nám a připojte se do víru zábavy.

Připravili jsme pro vás širokou škálu aktivit, které vás nadchnou. Zaskáčeme si gumu, projdeme se po slacklině, zacvrnkáme si kuličky a dokonce vyzkoušíme chůdy!

Ale to není všechno, co na vás čeká. Budeme společně tvořit, hrát si a procvičovat nejen naše myšlenky, ale i těla.

Takže neváhejte a přijďte se k nám připojit na této veselé události. Hravé dopoledne ke dni dětí je plné nezapomenutelné zábavy a dobrodružství, které si nechcete nechat ujít!

Proč se zúčastnit?

Tato akce je speciálně připravena pro děti ve věku 2 – 4 roky v doprovodu jejich rodičů. Vaše děti budou mít jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelný čas se svými blízkými, zatímco společně objevujete nové aktivity a zábavu.

Rodiče, můžete se těšit na kvalitní čas strávený s vašimi malými dobrodruhy. Během této akce budete společně tvořit, hrát si a procvičovat tělo. Společné zážitky jsou skvělou příležitostí k posílení pouta mezi vámi a vašimi dětmi.

Budeme se těšit na vaši účast!

Postup rezervace vstupenek:

 1. Zvolíte počet vstupenek
 2. Vyplníte údaje o účastníkovi/cích
 3. Odešlete rezervaci
 4. Půjdete na stránku košíku
 5. Vyplníte fakturační údaje
 6. Zvolíte způsob platby (převodem nebo na místě)
 7. Odešlete objednávku

Rezervace se uloží až po průchodu přes pokladnu.

Pravidla pro účast na Hravém dopoledni

1. Hlaste se nejpozději den předem (tedy čtvrtek do 10 hodin dopoledne).

2. Dobře oblečte sebe a své dítě podle předpovědi počasí tak, aby vám nebyla zima a byli jste v suchu.

3. Vezměte si s sebou podložku na sezení (např. ustřiženou karimatku), svačinu a v zimě teplé pití.

4. Doražte nejpozději do 9:15 h. V případě, že uvidíte, že už začal ranní uvítací kruh, tiše se přidejte a nepřerušujte ho, všechno si řekneme po skončení kruhu.

5. Za svoje děti jste zodpovědní Vy. Řešíte i jejich interakce s jinými dětmi.

6. Do klubu se nenosí hračky, dětské zbraně a jiné věci narušující pozornost při pobytu a sdílení v přírodě.

7. Prosíme o respektování také následujících pravidel.

 • Rodiče dítěte se aktivně zapojují do programu.

 • Dbejte pokynů průvodce.
 • Pokud dítě potřebuje spíše pozorovat, než se zapojovat, rodič ho nenutí k aktivitě, nechá mu prostor na pozorování, mlčení, nebo hraní si kolem. Dítě celý program vnímá jinak než rodič. Zapojujeme se my dospělí a dítě může lépe navázat na nové prostředí skrze vzor, se kterým se identifikuje. O nic nepřichází.

 • Pokud dítě ruší řízenou činnost ( např. ranní kruh, vyrábění), rodič ho vezme mimo skupinu a dítě má možnost se znovu zapojit, když bude připraveno, nebo může jen pozorovat.

 • Klacek se může nosit jenom tak dlouhý, jako je ruka dítěte, směřuje vždy k nohám. Pokud dítě s klackem běhá ve skupině dětí a zachází s ním nebezpečně (zhodnotí rodič i průvodce), klacek mu je odebrán. Pokud chce mít dítě v ruce klacek větší, než je jeho ruka, je to větev a větev taháme za sebou, konec schovaný v dlani ruky dítěte. Dítě jde s větví na konci skupiny, protože nevidí za sebe a může někoho zasáhnout při pohybu větve.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Comments are closed.