Home » Událost » Hravé dopoledne – Den matek

Hravé dopoledne – Den matek

Hravé dopoledne den matek HURÁ VEN

 

Den matek je tady. Užijte si s námi nezapomenutelné dopoledne plné radosti a kreativity! Přijďte se k nám připojit! Společně si připravíme nějakou mňamku 🙂 .

Zpívání, tvoření, povídání si a zábava jsou naším cílem. Budeme společně tvořit, procvičíme si tělo a hlavně si budeme hrát!

Naše aktivita je určena pro všechny maminky a děti, které se chtějí bavit a prožít nezapomenutelný zážitek. Připravili jsme pro vás kreativní a zábavný program, na kterém se budete bavit.

Takže neváhejte a zarezervujte si své místo již dnes! Připravte se na úžasné dopoledne plné příjemných zážitků a prožitků, který vám přinese nejen nové přátelství, ale také krásné vzpomínky na společně prožité chvíle.

Postup rezervace vstupenek:

 1. Zvolíte počet vstupenek
 2. Vyplníte údaje o účastníkovi/cích
 3. Odešlete rezervaci
 4. Půjdete na stránku košíku
 5. Vyplníte fakturační údaje
 6. Zvolíte způsob platby (převodem nebo na místě)
 7. Odešlete objednávku

Rezervace se uloží až po průchodu přes pokladnu.

Pravidla pro účast na Hravém dopoledni

1. Hlaste se nejpozději den předem (tedy čtvrtek do 10 hodin dopoledne).

2. Dobře oblečte sebe a své dítě podle předpovědi počasí tak, aby vám nebyla zima a byli jste v suchu.

3. Vezměte si s sebou podložku na sezení (např. ustřiženou karimatku), svačinu a v zimě teplé pití.

4. Doražte nejpozději do 9:15 h. V případě, že uvidíte, že už začal ranní uvítací kruh, tiše se přidejte a nepřerušujte ho, všechno si řekneme po skončení kruhu.

5. Za svoje děti jste zodpovědní Vy. Řešíte i jejich interakce s jinými dětmi.

6. Do klubu se nenosí hračky, dětské zbraně a jiné věci narušující pozornost při pobytu a sdílení v přírodě.

7. Prosíme o respektování také následujících pravidel.

 • Rodiče dítěte se aktivně zapojují do programu.

 • Dbejte pokynů průvodce.
 • Pokud dítě potřebuje spíše pozorovat, než se zapojovat, rodič ho nenutí k aktivitě, nechá mu prostor na pozorování, mlčení, nebo hraní si kolem. Dítě celý program vnímá jinak než rodič. Zapojujeme se my dospělí a dítě může lépe navázat na nové prostředí skrze vzor, se kterým se identifikuje. O nic nepřichází.

 • Pokud dítě ruší řízenou činnost ( např. ranní kruh, vyrábění), rodič ho vezme mimo skupinu a dítě má možnost se znovu zapojit, když bude připraveno, nebo může jen pozorovat.

 • Klacek se může nosit jenom tak dlouhý, jako je ruka dítěte, směřuje vždy k nohám. Pokud dítě s klackem běhá ve skupině dětí a zachází s ním nebezpečně (zhodnotí rodič i průvodce), klacek mu je odebrán. Pokud chce mít dítě v ruce klacek větší, než je jeho ruka, je to větev a větev taháme za sebou, konec schovaný v dlani ruky dítěte. Dítě jde s větví na konci skupiny, protože nevidí za sebe a může někoho zasáhnout při pohybu větve.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Comments are closed.