Home » Událost » Hravé dopoledne – SLUNÍČKOVÉ

Hravé dopoledne – SLUNÍČKOVÉ

Sluníčkové hravé dopoledne HURÁ VEN

 

Den Slunce je tady! Přijďte si užít nezapomenutelné Sluníčkové hravé dopoledne 5.1.2023 od 9:00 do 11:00 hodin. I tentokrát jsme připravili program pro děti ve věku 2 – 4 roky a jejich rodiče.

Zažijte vzrušující chvíle se sluneční hudbou a tancem, kde mohou děti tvořit a objevovat nové způsoby vyjádření. Ale to není vše! Čeká na nás i neodolatelný příběh, který vtáhne děti do úžasného světa plného dobrodružství.

A co se týče vstupného, pro dospělé je vstup zdarma, takže můžete bezstarostně sdílet tuto magickou chvíli se svými malými slunečními paprsky. Vstup pro děti je pouze 120 Kč, a za tuto skvělou cenu dostanou jedinečnou příležitost prozkoumat, tvořit a tančit s dalšími malými dobrodruhy.

Takže nezapomeňte si toto datum zapsat do kalendáře a přijďte se k nám připojit na tento sluneční festival radosti a objevů. Sluníčkové hravé dopoledne je příležitost, kterou byste neměli propásnout!

Postup rezervace vstupenek:

 1. Zvolíte počet vstupenek
 2. Vyplníte údaje o účastníkovi/cích
 3. Odešlete rezervaci
 4. Půjdete na stránku košíku
 5. Vyplníte fakturační údaje
 6. Zvolíte způsob platby (převodem nebo na místě)
 7. Odešlete objednávku

Rezervace se uloží až po průchodu přes pokladnu.

Pravidla pro účast na Hravém dopoledni

1. Hlaste se nejpozději den předem (tedy čtvrtek do 10 hodin dopoledne).

2. Dobře oblečte sebe a své dítě podle předpovědi počasí tak, aby vám nebyla zima a byli jste v suchu.

3. Vezměte si s sebou podložku na sezení (např. ustřiženou karimatku), svačinu a v zimě teplé pití.

4. Doražte nejpozději do 9:15 h. V případě, že uvidíte, že už začal ranní uvítací kruh, tiše se přidejte a nepřerušujte ho, všechno si řekneme po skončení kruhu.

5. Za svoje děti jste zodpovědní Vy. Řešíte i jejich interakce s jinými dětmi.

6. Do klubu se nenosí hračky, dětské zbraně a jiné věci narušující pozornost při pobytu a sdílení v přírodě.

7. Prosíme o respektování také následujících pravidel.

 • Rodiče dítěte se aktivně zapojují do programu.

 • Dbejte pokynů průvodce.
 • Pokud dítě potřebuje spíše pozorovat, než se zapojovat, rodič ho nenutí k aktivitě, nechá mu prostor na pozorování, mlčení, nebo hraní si kolem. Dítě celý program vnímá jinak než rodič. Zapojujeme se my dospělí a dítě může lépe navázat na nové prostředí skrze vzor, se kterým se identifikuje. O nic nepřichází.

 • Pokud dítě ruší řízenou činnost ( např. ranní kruh, vyrábění), rodič ho vezme mimo skupinu a dítě má možnost se znovu zapojit, když bude připraveno, nebo může jen pozorovat.

 • Klacek se může nosit jenom tak dlouhý, jako je ruka dítěte, směřuje vždy k nohám. Pokud dítě s klackem běhá ve skupině dětí a zachází s ním nebezpečně (zhodnotí rodič i průvodce), klacek mu je odebrán. Pokud chce mít dítě v ruce klacek větší, než je jeho ruka, je to větev a větev taháme za sebou, konec schovaný v dlani ruky dítěte. Dítě jde s větví na konci skupiny, protože nevidí za sebe a může někoho zasáhnout při pohybu větve.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Comments are closed.