Home » Událost » Příměšťák Tábor v pohybu

Příměšťák Tábor v pohybu

Chcete, aby vaše děti…

  • trávily léto aktivně a v přírodě?

  • neseděly u televize, počítače a jiné techniky?

  • zaběhaly si, zaskákaly, zastřílely z luku, zahrály míčové hry, ale i zaskákaly gumu?

  • měly plno zážitků a nových zkušeností?

Přihlaste je na příměšťák Tábor v pohybu!

31.7. – 4. 8. 2023

8:00 – 16:30

Hostivice

Děti 4-7 let

3.680,-

 

 

FAQ

Mohu zaplatit tábor na dvakrát?

Ano, tábor je možné uhradit ve dvou splátkách. První je splatná do 7 dnů od odeslání objednávky a její výše je 1800 Kč. Druhou splátku ve výši 1880 Kč očekáváme nejpozději do 30. 6. 2023. K platbě je třeba uvést číslo objednávky, které se dozvíte v mailu, po odeslání objednávky.

Jaká je kapacita tábora?

Kapacita tábora je maximálně 21 dětí. Pokud se přihlásí méně než 13 dětí, tábor nebude pořádán. O konání tábora rozhodneme 1. 6. 2023.

Kdy je příchod?

Rodiče s dětmi přicházejí do zázemí LDK HURÁ VEN mezi osmou a půl devátou ráno. Včasný příchod je důležitý vzhledem k plánovanému programu. Rodič předává dítě přítomnému průvodci.

Co si vzít s sebou?

Děti mají v batůžku (ideálně s hrudním popruhem) dopolední svačinu a pití připravenou z domova. U menších dětí doporučujeme lehké oblečení na převlečení pro případ nehody (spodní prádlo, leginy, lehké tepláky či kraťasy a ponožky). Děti potřebují lehkou pokrývku hlavy, která je má chránit před úpalem.

Které věci děti potřebují v zázemí?

Každé dítě dostane k užívání box. V něm by mělo být kompletní sadu oblečení na převlečení, pláštěnku, přezůvky do jurty a holínky.

Co děláme s dětmi, když je horší počasí?

Na možnost horšího počasí je třeba děti připravit. Vždy se snažíme být venku alespoň chvilku, i za nepříznivého počasí, protože to k pobytu v přírodě patří. V jurtě jsou kamna, ve kterých můžeme případně zatopit a mokré věci usušit. Pokud fouká silný vítr, chodíme na jiná místa než do lesa. Většinou se proskočíme na některém z hřišť poblíž.

Jak děti chráníme před sluníčkem a komáry?

Je vhodné ještě již ráno děti namazat opalovacím krémem a repelentem proti klíšťatům a komárům. V průběhu dne, v případě potřeby, lektoři děti přemažou přípravkem, který je k dispozici v jurtě, případně vlastním, který dítěti přibalíte.

Kde se stravujeme?

Dopolední svačinu a pití zajišťují dětem rodiče. Dítě si je přinese v batohu, s nímž odchází na procházku do lesa. Obědy a odpolední svačiny objednáváme ze školní jídelny Fort Roxy. V rámci programu je možné, že si děti budou některý den tábora pod dohledem lektorek připravovat jídlo samy.

Jak je to s odpoledním odpočinkem?

Děti mají prostor na zklidnění. Mohou si odpočinout ve stínu stromů na dekách, matracích, v houpacích sítích. Volíme klidovou činnost jako čtení knížek, malování, tiché hry. Pokud usnou, necháme je spát, ale úplně se o uspání dětí nesnažíme.

V kolik hodin je možné dítě vyzvednout?

Děti je možné vyzvedávat už od třetí hodiny. Pokud by se stalo, že budete chtít vyzvednout některý den dítě dříve, je to možné po předchozí domluvě s lektorem.

Nestíhám ráno či odpoledne přijít včas. Co s tím?

Z důvodu plánovaného programu nejsou pozdní příchody žádoucí. Ranní kruh začíná v 8.30, abychom v 9.00 mohli vyrazit i na delší výpravy, v klidu se nasvačit či vytvořit umělecké dílko. Pozdní příchody ubírají dětem možnost zažít něco víc.
Ranní pozdní příchod – dejte vědět průvodcům, že nestíháte, a přibližný čas příchodu. Pokud jste přišli a ranní kruh ještě nezačal, dítě předejte průvodcům jako obvykle. Pokud jste přišli a kruh již začal, předem se rozlučte, doprovoďte dítě ke kruhu, věci dítěte uložte na místo, kam patří. Dění v kruhu nerušte konverzací s lektory ani dítětem. Případné otázky a připomínky pošlete zprávou na školkofon. Přišli jste až po té, co už děti opustily zázemí? Zavolejte na školkofon a zjistíte, kde děti jsou, kam máte vaše dítě dovést a další podrobnosti.

Odpolední pozdní příchod – opakovaný nedomluvený pozdní příchod může být zpoplatněn částkou 500 Kč.

Jsou u nás děti v bezpečí?

Ano, pracujeme s takzvaným bezpečným rizikem. Dětem dáváme značnou volnost, u každé aktivity zvažujeme poměr nebezpečí versus přínos pro dítě. Děti si u nás mohou hrát v potoce (v holinkách nebo botách do vody), mohou lézt po stromech (do výšky, ze které zvládnou i bezpečně slézt). Mohou používat nástroje (některé samostatně, některé pod dohledem průvodců). Máme nastavená bezpečnostní pravidla, se kterými děti na začátku každého tábora seznamujeme, a vyžadujeme jejich dodržování. Děti na to velice dobře reagují, protože vědí, že to nejsou jen pravidla pro pravidla, ale mají smysl. Lektorky mají absolvované kurzy první pomoci a umí ji poskytnout.

Které dokumenty máte vzít s sebou při prvním příchodu do LDK HURÁ VEN?

Podepsané Potvrzení o bezinfekčnosti a formulář GDPR, případně ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny. Dokumenty se předávají přítomným lektorům první den konání příměstského tábora.

Jaké jsou stornopodmínky?

Rezervace

Vstupenky/lístky

3 680,00 Kč

Pokud přihlašujete více dětí najednou a formulář se se nechce odeslat, bude třeba poslat samostatnou rezervaci včetně průchodu přes pokladnu a odeslání objednávky pro každé dítě zvlášť. Na odstranění chybky pracujeme. Za případné potíže se omlouváme.
Potřebujete-li asistenci, prosíme, ozvěte se nám.
monika@hura-ven.cz /
Pro využití slevových kupónů pište na zmíněný e-mail.

Ano
Ne

Ano
Ne

Ano, prosím o vyndání
Ne, prosím o ponechání

Ano, dítě potřebuje pomoci
Ne, dítě pomoc nepotřebuje

Ano, dítě může chodit bosé
Ne, dítě musí zůstat obuté

Ano, se vzhledem zázemí jsem se seznámil/a
Ne, zázemí EnviKlubu neznám

Smluvní podmínky ke stažení

Comments are closed.